مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده زعفران اعلا کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نکته ساده برای تشخیص زعفران اصلخرید مستقیم زعفران اعلا کیلویی

فروشنده زعفران اعلا کیلویی، اقدام به تأمین بهترین زعفران ایران در مقیاس های کیلویی و عمده کرده است.
آمادگی فروش جهانی زعفران کیلویی مرغوب را به سراسر اروپا و کشورهای دیگر منطقه از جمله چین و ترکیه اعلام می دارد.
ضمن رعایت اصول حرفه ای خرید و فروش زعفران مرغوب، و بسته بندی حرفه ای آماده ی همکاری با تمامی تجار و صادر کنندگان داخل و خارج کشور می باشد

فروشنده زعفران اعلا کیلویی

چند نکته ساده برای تشخیص زعفران اصل

چند نکته ساده برای تشخیص زعفران اصل

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که زعفران را با قیمتی پایین بخرید و خوشحال و خندان از خریدتان به خانه بروید و بعد از استفاده از آن متوجه شوید که چیزی که خریده اید اصلا زعفران نبوده است.
بلکه چیزی شبیه زعفران بوده؟ اگر پاسخ شما مثبت است و یا اگر قصد خرید زعفران باکیفیت را دارید با ما همراه باشید تا چند نکته ساده را برای تشخیص زعفران اصل برای شما بیان کنیم:

  1. اول از همه به شکل ظاهری زعفران کاملا دقت کنید شکل ظاهری آن بایستی خمیده باشد و نوک آن شبیه شیپور باشد این یکی از روش های تشخیص زعفران تقلبی از اصل است اگر شکل ظاهری زعفران صاف بود و انحنا نداشت مطمئن باشید که اصلا زعفران نیست بلکه به احتمال زیاد کلاله ی ذرت است.
  2. زعفران را بین یک کاغذ تمیز بکشید اگر پودر شد نشان دهنده ی اصل بودن آن است، اما اگر از خود روغن یا چربی بسیار کمی پس داد دلیل بر ترکیب آن با روغن یا مواد دیگر برای افزایش وزن آن است و تقلبی می باشد.
  3. زعفران در بنزین حل نمی شود ، بله درست شنیدید یکی از راه های تشخیص زعفران اصل این است که در ظرف بسیار کوچکی مقدار خیلی کم بنزین بریزید و بعد زعفران را در آن بریزید اگر رنگی شد پس زعفران نیست.
  4. زعفران باکیفیت و اصل باید آهسته آهسته زنگ پس بدهد و نباید ظرف کمتر از نیم ساعت رنگ بدهد که اگر اینطور بود کاملا تقلبی است ونکته ی دیگر درباره ی رنگ آن این است که زعفران اصل رنگ قرمز تیره ای دارد.
  5. زعفران تازه و اصل عطر و بوی تندی دارد بنابر این اگر در حین باز کردن ظرف آن بویی از آن احساس نکردید شک نکنید که تقلبی است.

خرید مستقیم زعفران اعلا کیلویی

خرید مستقیم زعفران اعلا کیلویی

خرید مستقیم زعفران اعلا کیلویی، آغاز شده است و همه ی تجار و صادرکنندگان داخلی و خارجی می توانند برای خرید مرغوب ترین زعفران جهان از این طریق اقدام کنند.
از مزایای گوناگون خرید مستقیم برخوردار شوند علاوه بر این با سفارش مستقیم زعفران، هزینه‌های واسطه گری که کم هم نیستند، حذف خواهد شد و برای هر دو طرف یعنی خریدار و فروشنده معامله ی پر سودی خواهد بود.

سعید یوسفی

برای ثبت سفارش و دریافت لیست قیمت زعفران اینجا کلیک کنید

مشاوره و فروش

جهت خرید زعفران و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید یوسفی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120867902

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@Almaszaferan.ir

مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران خالص دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید